O autorze

Kim jestem?

Zwykłym, pospolitym facetem, który ciężko pracując dzień w dzień po 12 godzin, chce zarobić na chleb. A w wolnym czasie? Staram się pisać kolejne książki, które stale szturmują moją głowę.

Jak mniej więcej wygląda mój dzień? Przeważnie wstaje o godzinie 6 rano, przyrządzam sobie syte śniadanie i wychodzę do pracy aby zameldować się tam na 7 rano. Co rusz nawiązuje kontakt z klientami biznesowymi próbując zachęcić ich do zakupu elektroniki niezbędnej do produkcji nowych urządzeń. Ot, taki mój chleb powszedni. Za to wieczorami, wracając do domu, staram się wypocząć jak tylko najlepiej potrafiąc. Parzę sobie herbatę, zasiadam wygodnie w ulubionym fotelu i zagłębiając się w relaksacyjnej muzyce staram odpocząć po ciężkim dniu pracy.

A jeśli tylko mam trochę więcej wolnego staram się spożytkować ten czas na swoje hobby. Lubię wędkować i co rusz pobijać swoje życiówki pod względem co raz to większych złowionych okazów. Staram się także brać czynny udział w życiu społecznym jako działacz kolejowy prężnie działając w reaktywowaniu i tworzeniu nowych połączeń.
Urodzony 26 listopada 1998 roku w Gorlicach, małej mieścinie słynącej z Ignacego Łukasiewicza, który po raz pierwszy na świecie rozświetlił swą lampą naftową jedną z gorlickich ulic. Byłem ruchliwym, radosnym dzieckiem, które większość swego dnia spędzało na podwórku pochłonięte zabawą z rodzeństwem. Posiadam dwie starsze siostry, które opiekowały się mną za młodu.

W 2018 roku ukończyłem Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach na wydziale technik hotelarstwa w międzyczasie odnajdując swoją nową pasję, którą okazała się być kolej. Wiele razy, po ukończeniu szkoły, próbowałem skierować w tym kierunku kroki, które kończyły się z różnym efektem. Kwestia ta wciąż jednak nie jest zamknięta i w miarę możliwości będę dążył do jej spełnienia.

Co warto nadmienić, jestem również liderem grupy DarkModders Team, tworzącej modyfikacje do gier z serii Gothic. Początkowa pasja z dzieciństwa z czasem przerodziła się w prawdziwe zamiłowanie oraz poniekąd pracę. W teamie na co dzień zajmuje się skryptami, koordynacją prac grupy a także level designem. W 2017 roku zespół wydał modyfikację o tytule Zagadka Orków Prolog zyskując spore uznanie. Wciąż pracujemy nad rozwojem marki.

Przygodę z pisarstwem rozpocząłem w 2015 roku zaczynając od pisania swojej pierwszej książki, która z racji braku polotu nigdy nie ujrzała światła dziennego. Z czasem powstały kolejne: „Zaufaj Panu!” w 2016 roku, a także „Głos wołającego na pustyni” w 2018 roku, a także najświeższa publikacja „Marzenia małego Stasia”, która ukazała się w 2021 roku.

Do sukcesów mogę również zaliczyć zajęcie honorowego miejsca w elitarnej dwunastce plebiscytu Fundacji Sądeckiej o nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora.

Wciąż sukcesywnie próbuję powiększyć skąpy arsenał moich publikacji.